Strieborné dámske náušnice so Swarovski Crystals Ag 925/1000 Rh 1,5 g

Ag 925/1000 Rh

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Made with Swarovski Crystals

Farba: Crystal + Light Sapphire

Veľkosť: priemer 11 x výška 31 mm, hmotnosť šperku 4 g

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 1,5 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Ideálna veľkosť tvar a rozmer. Obľúbené dámske náušnice s bezpečnostným zaklapovacím zapínaním, vykladané krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.