Náušnice SW crystal Baguette 2597

1 hodnotenie
€19,99
3.8.2021

Garantujeme Vám originalitu a pravosť šperku.

Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, Striebro 925 ošetrené ródiom

Veľkosť: Kryštál 25 mm, dĺžka náušnice 45 mm

Farba:  Crystal AB Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Náušnice sú vyhotovené v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Náušnice