Retiazka a náramok kráľovský vzor 6
Kód: 13862Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník a retiazka
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
24,70 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele zlatej farby
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
32,40 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chir. ocele - zlatá farba DL 55-21
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
22,95 €
Tip
Odporúčame
Súprava z chirurgickej ocele Figaro Dots - hrubá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
35,20 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník na krk a retiazka na ruku
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
26,90 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele retiazka a náramok 60-22
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
23,99 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 65 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 6 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

