Náramky pre páry s talizmanom Forever

7 hodnotení
gs865
Skladom (3 ks)
24.9.2021

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Oceľovo-strieborná, zlatá
Šírka Hrúbka 6 mm
Povrchová úprava Áno
Dĺžka náramku  18 cm
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky s talizmanom a nápisom "Forever". Jednoduchý ale veľmi pekný model. Vhodné skôr na tenšie zápästia. Je možné ich použiť aj ako partnerské náramky na nohu. Objednajte si ešte dnes 2 náramky za 1 cenu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pre páry