Partnerské kráľovské náramky Her King His Queen z chirurgickej ocele

Dĺžka náramku  nastaviteľná
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky s nápisom "Her King" a "His Queen" a vzorom korunkou. Dĺžka náramkov je nastaviteľná, pánsky 19 až 23 cm, dámsky 16 až 19,5 cm. Objednajte si ešte dnes 2 náramky za 1 cenu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pre páry