Prívesky pre dvoch Holy Bible s retiazkou

Prívesky pre dvoch Holy Bible s retiazkou
21.9.2021

Prívesok sa skladá z dvoch častí

Retiazky v cene

Darčekové balenie grátis

Farba: oceľovo-strieborná, čierna

Materiál: chirurgická oceľ

Veľkosť: pánsky 23 mm, dámsky 16 mm, dĺžka retiazok 55 a 50 cm

Prívesok je dodávaný s dvoma retiazkami. Jeden prívesok sa skladá z dvoch častí - ku každej časti dostaneš aj retiazku.

Prívesok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Couple prívesok pre páry. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Chirurgická oceľ má stále vlastnosti, metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Jednoduchý ale zároveň veľmi obľúbený model.

Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Medzi tie najdôležitejšie patrí:

- Vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme,

- Farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb, spôsobených vplyvom svetla,

- Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro, alebo zlato,

- Antikorózny povrch - šperky sú odolné voči oxidácií a korózií,

- Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ 316L je hypoalergénna, t.j. nijako nereaguje s telesnými tekutinami a teda nedochádza k uvoľňovaniu zložiek kovu do kože ani do tela. Je taktiež vhodná pre osoby ktoré sú alergické na iné kovy.

Prívesky sú dodávané v darčekových baleniach.