Sada šperkov s krištáľmi Swarovski náušnice a prívesok fialové srdce Ag 925, 1,3 g

Novinka Obľúbené
5 hodnotení
€65,50
9.8.2021

Ag 925/1000 Rh

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Made with Swarovski Crystals

+ Certifikát + darčeková krabička

Farba: fialová

Zapínanie: puzeta

Hmotnosť šperku: 1,6 g

Veľkosť: náušnice 7 mm, prívesok 22 mm, retiazka 45 cm

Materiál: striebro 925/1000 Rh, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v precíznom prevedení. V skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Tento produkt je dodávaný s certifikátom, zabalený v darčekovej krabičke a darčekovej taštičke Evolution Group.

Moderná elegantná strieborná dámska sada. Obľúbený tvar vykladaný množstvom krištálikov v dokonalej farebnej harmónií. Sada je vyhotovená v kombinácií s krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Jej pestrosť je očarujúca, na svetle sa nádherné ligoce. Tento model ťa dostane. Jeho majiteľka bude nádherná. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Do náušníc nie je pridaný nikel a preto je tento produkt vhodný aj pre alergikov. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals