Dámsky set srdiečkova súprava Wild Heart

Dámsky set srdiečkova súprava Wild Heart číra
3.8.2021

Tovar priamo od dodávateľa, preto tak nízka cena. Vaša spokojnosť je naša spokojnosť. Preto, ak nebudeš s tovarom spokojná, vrátime ti plnú sumu späť. Dodávané v darčekových baleniach

Farba: Crystral s očarujúcim leskom.

Veľkosť: krištálik 12 mm, celková dĺžka náušnice 35 mm

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 2g., SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals