Exkluzívny set SWI crystal 1618

Exkluzívny set SWI crystal v tvare kvietku modrá farba
5.8.2021

SWAROVSKI ELEMENTS, Striebro 925, ródiované. Veľkosť kryštálu 14 mm

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup.

Farba: zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky od 1 EURA len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals
Rýdosť: 925/1000 Ag