Prívesok a náušnice so synt. opálom a Swarovski crystals - zelené AG 925/1000 RH (2G)

Kód: 8538/2 G
€53
Hmotnosť Ag 925/1000
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
4.8.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné pre - dievčatá a ženy

Farba: zelený opál, krištáliky crystal, strieborná

Veľkosť: prívesok 17x9 mm, náušnice 17x9 mm, retiazka 45 cm

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 2 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Zelený opál prináša optimizmus a znásobuje pozitívne charakterové vlastnosti. Zlepšuje medziľudské vzťahy, pomáha načerpať novú životnú energiu. Pomáha pri problémoch počatia. Je symbolom rastu, nového začiatku a hojnosti.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s čírymi krištálikmi a zeleným syntetickým opálom MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Set je dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals