Sada šperkov s krištálmi Swarovski náušnice a náhrdelník biely hexagon

Kód: 12014
1 hodnotenie
€32,90
Dodanie do 5 dní
28.6.2021

Ag 925/1000 Rh

SWAROVSKI CRYSTALS

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Farba: strieborná (viď obrázok)

Veľkosť: prívesok 12 mm, náušnice 7 mm, retiazka 45 cm

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 3 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals