Set SWI crystal Exclusive prívesok s retiazkou a náušnice

Set SWI crystal Exclusive prívesok s retiazkou a náušnice
Skladom (2 ks)
9.8.2021

Posledné kusy. Súprava prívesok s nastaviteľnou retiazkou a náušnice.

Farba: zodpovedajúca obrázku s nádherným leskom

Materiál: 18 Kgp, zirkóny, exquisite crystals

Veľkosť: kryštál 16 mm, dĺžka náušnice 41 mm, dĺžka retiazky je nastaviteľná 42-48 cm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená veľmi precízne v kombinácií s farebnými kryštálmi. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals