Strieborný set SWAROVSKI ELEMENTS 6028

Tip
Strieborný set SWAROVSKI ELEMENTS oválny tvar ružová farba
4.8.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup.

Farba: CVL, zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, striebro 925

Veľkosť kryštálu: 12 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals
D Avatar autora Set Swarovski 7.11.2020 17:04
Kúpila som dcérke, stále ich nosí, má ich rada.
Odpovedať