Súprava kvety so Swarovski Crystals

Kód: 10892/2 G
Súprava kvety so Swarovski Crystals 14mm flower
Hmotnosť Ag 925/1000
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
9.8.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Made with Swarovski Crystals

Materiál: Striebro 925/1000,  Ag 2g + RH

Farba: Crystal AB - odlesk viacerých farieb, dúhový efekt s očarujúcim leskom.

Veľkosť: Krištálik na prívesku a náušniciach 12 mm (celková dĺžka náušníc 25 mm)

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky od 1 € len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals