Súprava šperkov so synt. opálom a Swarovski crystals, náušnice a prívesok, modré srdce Ag 925/1000 Rh (2g)

Novinka Obľúbené
7 hodnotení
€53,50
3.8.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné pre - dievčatá a ženy

Farba: modrý opál, crystal - číra, strieborná, zodpovedajúca obrázku

Veľkosť: prívesok 18x9 mm, náušnice 18x9 mm, retiazka - dĺžka 45 cm, hmotnosť šperku 4 g

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 2 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Modrý opál prepojuje rozum intuíciu a srdce. Podporuje komunikačné schopnosti, zlepšuje spôsob seba-vyjadrovania sa, prináša šťasie a pomáha odhaľovať vnútornú krásu. Odborníci odporúčajú nosiť opál pri srdci, keďže na tomto mieste je najsilnejší a zároveň prináša lásku a vnútornú rovnováhu.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s čírymi krištálikmi a modrým syntetickým opálom MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Set je dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals