Strieborná súprava šperkov so zirkónmi Elegant Náušnice so zirkónmi Ag 2g, prívesok so zirkónmi Ag 1g, prsteň so zirkónmi Ag 1 g

Kód: 7722/54
Odporúčame
1 hodnotenie
Strieborná súprava šperkov so zirkónmi Elegant
Veľkosť prsteňa
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
24.9.2021

Farbastrieborná, číre zirkóny

Materiál: Striebro 925/1000 Rh, CZ krištáľ 7 mm

Rozmery: Prívesok 18 x 7 mm, náušnice 18 x 7 mm, vrchná časť prsteňa 7 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s čírymi CZ krištáľmi. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk a má dlhú životnosť. Špeciálna metalická úprava zabezpečuje zvýšenú odolnosť povrchu. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity. Retiazky k prívesku v ponuke od 1€.

Súprava šperkov je štandardne dodávaná v darčekovom balení.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.