Strieborný set Swarovski Elements 2232

1 hodnotenie
€29,99
22.6.2021

Garantujeme Vám originálnosť a pravosť šperku!

Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, Striebro 925 ošetrené ródiom

Veľkosť: Kryštál 17 mm Farba: Crystal AB

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok.

K setu si môžete vybrať retiazku od 1 € z kategórie Retiazky od 1 € len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals
RB Avatar autora 7.12.2020 08:59