Prívesok a náušnice so synt. opálom a Swarovski crystals - biele Ag 925/1000 Rh (2g)

Kód: 95/72
Odporúčame
21 hodnotení
ZADARMOZADARMO
Prívesok a náušnice so synt. opálom a Swarovski crystals - biele
€53
21.9.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné pre - dievčatá a ženy

Farba: biely opál, crystal - číra, strieborná

Veľkosť: prívesok 17x9 mm, náušnice 17x9 mm, retiazka 45 cm, hmotnosť šperku 4 g

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 2 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Biely opál je spojený s vyššími energiami a vzrastajúcim duchovným uvedomením. Je symbolom nových a lepších začiatkov. Biely opál podporuje nárast toku životnej sily a prináša očisťujúcu energiu pre celé telo a myseľ a srdce.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s čírymi krištálikmi a bielym syntetickým opálom MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Set je dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: SWAROVSKI ELEMENTS
MG Avatar autora Prívesok a náušnice so synt. opálom a Swarovski crystals - biele 20.1.2021 22:46
+ Veľký výber Veľký výber a dobrá kvalita.
Odpovedať