Náramok s krížom a nastaviteľným remienkom čierno zlatý

1 hodnotenie
ph1247 3
21.9.2021

Materiál Chirurgická oceľ, Silicone
Farba Zodpovedajúca obrázku
Dĺžka náramku Nastaviteľná, max. 21,5 cm
Povrchová úprava Áno
Vzor Fashion
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčeková krabička grátis

Náramok z chirurgickej ocele so silikónovým nastaviteľným remienkom. Remienok je obľúbený vďaka svojej ľahkej prispôsobiteľnosti. Stredná časť náramku obsahuje krížik z chirurgickej ocele v zlatom prevedení. Aj tento náramok je zabalený v štýlovej darčekovej krabičke, ktorú máš k nákupu k náramku grátis. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Kategória: Chirurgická oceľ