Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 55-20, dámsky set, pánsky set, hrúbka 3,8 mm
Kód: 15326Súvisiaci tovar
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chir. ocele - zlatá farba DL 55-21
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
22,95 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele G 55-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
23,90 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele zlatej farby
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
32,40 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 55-22
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
24,90 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele zlatej farby 55-22
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
25,70 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele OB 60-20
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
19,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 55 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka | 3,8 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Náramok hadia koža z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
45,80 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

