Náramok z chirurgickej ocele

Vzor Fashion
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčekové balenie grátis

Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato. Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení, ktoré je k náramku grátis.

Kategória: Chirurgická oceľ