Retiazka a náramok z chirurgickej ocele FL 50-20
Kód: 15311Súvisiaci tovar
8. máj
Akcia💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
25,60 €
8. máj
Akcia💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Figaro 7
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
27,40 €
8. máj
Akcia💫
Retiazka a náramok z chir. ocele - zlatá farba DL 55-21
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
18,70 €
Odporúčame
Doplnené
Retiazka a náramok zlatej farby Figaro 3
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
od 16,80 €
Tip
Odporúčame
Doplnené
Retiazka a náramok zlatej farby z chirurgickej ocele hrubá 12 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
63,50 €
Retiazka a náramok zlatej farby Figaro 4 chirurgická oceľ
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
23,90 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 50 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka | 3 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Náramok hadia koža z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
45,80 €
8. máj
Akcia💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
8. máj
Akcia💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

