Hrubá pánska retiazka s náramkom 15 mm
Kód: 13304Súvisiaci tovar
Jarné zľavy
Akcia💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 10 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
24,60 €
Retiazka a náramok - Kráľovský vzor kombinovaný 8 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
69,90 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Súprava z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
26,20 €
Set retiazky a náramku z nehrdzavejúcej ocele s krížovým vzorom – zlatostrieborné prevedenie, PVD pokovovanie
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
33,70 €
Retiazka a náramok kráľovský vzor 8 mm z chirurgickej ocele 65 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
47,90 €
Retiazka a náramok - Kráľovský vzor 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
od 32,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Antialergická chirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 21,5 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 15 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové balenie grátis |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Náramok hadia koža z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
45,80 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

