Masívna retiazka a náramok - kráľovský vzor 8 mm - zlatá farba
Kód: 9116Súvisiaci tovar
Jarné zľavy
Akcia💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,50 €
Odporúčame
Súprava z chirurgickej ocele náramok s retiazkou
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
49,50 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele zlatej farby 55-22
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
22,10 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník 55 cm náramok 20 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
29,50 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník a retiazka
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
24,70 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Súprava z chirurgickej ocele retiazka 60 cm, náramok 20 cm, hrúbka 7 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
23,90 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Zlatá |
| Dĺžka retiazky | 55 cm |
| Dĺžka náramku | 21 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 8 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Náramok hadia koža z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
45,80 €
Jarné zľavy
Akcia💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

