Pánska retiazka a náramok z chir. ocele Klasik
Kód: 7407Súvisiaci tovar
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele FD 55-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
19,80 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,50 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele GFL 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
19,50 €
Odporúčame
Doplnené
Hrubá pánska retiazka s náramkom 15 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
64,50 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele zlatej farby
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
32,40 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 60-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
25,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | strieborno-oceľová |
| Dĺžka retiazky | 65 cm |
| Dĺžka náramku | 21 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 9,5 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Náramok z chirurgickej ocele s krížom
Skladom
(2 ks)
36,50 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Náramok hadia koža z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
45,80 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

