Retiazka a náramok - Kráľovský vzor kombinovaný 8 mm
Kód: 4302Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele FL 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,50 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele zlatej farby 9 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
23,60 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele Figaro 9, náramok, retiazka, hrubé, pre chlapov, pre mužov
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
32,40 €
Súprava z chirurgickej ocele Anaconda náhrdelník 60 cm náramok 21 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 3,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
36,70 €
Tip
Odporúčame
Súprava z chirurgickej ocele Figaro Dots - hrubá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
35,20 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 65-22
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
24,99 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Zlatá, čierna |
| Dĺžka retiazky | 60 cm |
| Dĺžka náramku | 23 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 8 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v darčekovom vrecúšku. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

