Retiazka a náramok z chirurgickej ocele

Hrúbka /šírka/ 7 mm
Povrch. úprava Áno
Balenie Darčekové vrecúško

Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele