Náramok z chirurgickej ocele s kotvou

Kód: 11918
1 hodnotenie
KB113679 KFC
24.9.2021

Materiál Chirurgická oceľ
Farba Oceľovo-strieborná
Rozmery 220 x 8 mm
Povrchová úprava Áno
Vzor Fashion
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčekové balenie grátis

Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato. Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení, ktoré je k náramku grátis.

Kategória: Chirurgická oceľ