Ruža súprava šperkov prívesok a náušnice zlaté prevedenie chirurgická oceľ

Ruža súprava šperkov prívesok a náušnice zlaté prevedenie chirurgická oceľ
Skladom (> 3 ks)
21.9.2021

Prívesok a náušnice v tvare ružičky. Ženy ruže milujú, prekvap ju originálnym príveskom a náušnicami v tvare ruže.

Antialergická chirurgická oceľ

Náušnice + prívesok

Farba: zlatá

Materiál: chirurgická oceľ

Rozmery: prívesok 18 x 11 mm, náušnice 7 x 10 mm

Set je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Ruža je obľúbený kvet, rovnako obľúbená bude aj táto súprava prívesku a náušníc v tvare ružičky. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Chirurgická oceľ má stále vlastnosti, metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok.

Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Medzi tie najdôležitejšie patrí:

- Vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme,

- Farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb, spôsobených vplyvom svetla,

- Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro, alebo zlato,

- Antikorózny povrch - šperky sú odolné voči oxidácií a korózií,

- Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ 316L je hypoalergénna, t.j. nereaguje s povrchom pokožky a teda nedochádza k uvoľňovaniu zložiek kovu do kože ani do tela. Je taktiež vhodná pre osoby ktoré sú alergické na iné kovy.

Kategória: Dámske sety