Čakra náramok z polodrahokamov

Čakra náramok z polodrahokamov
Skladom (26 ks)
22.6.2021

Materiál citrín, ametyst, karneol, amazonit, granát, sodalit, prehnit
Hmotnosť 10 g
Priemer kameňov 4-12 mm
Dĺžka náramka 18 cm

Vizuálne aj účinkovo pestrá čakra sada obsahuje nasledovné polodrahokamy: citrín, ametyst, karneol, amazonit, granát, sodalit a prehnit. Každý z nich pôsobí na práve jednu čakru unikátnym spôsobom. Viac o účinkoch jednotlivých použitých polodrahokamov sa dočítate po kliknutí na ich názvy. Úlomky majú rôznorodú veľkosť v rozpätí 4-12 mm, celková dĺžka náramka je 18 cm.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah