Lapis Lazuli náramok proti urieknutiu

Materiál: kameň Lapis Lazuli, koža

Veľkosť: nastaviteľná 17 - 20 cm

Farba: červená, modrá

Náramok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Lapis Lazuli je kameňom mieru a pokoja. Jeden z najdrahších polodrahokamov. Rýchlo rozpúšťa stres a zvyšuje našu kreativitu najmä v technických profesiách, pretože zlepuje priestorovú predstavivosť. Pomáha nám urobiť kariéru a nájsť si vhodného partnera. Pomáha zosúladiť všetky aspekty fyzického, emocionálneho a mentálneho tela. Lapis harmonizuje činnosť štítnej žľazy a posilňuje celú oblasť hrdla, tymus a imunitný systém v počiatočných štádiach rakoviny, pomáha aj pri ochoreniach kostnej drene. Zmierňuje úpaly a znižuje horúčku. Čistí krv a znižuje krvný tlak. Zbavuje telo toxínov. Pomáha pri depresiách, bolestiach hlavy, menštruačných bolestiach, prospešný je pre pokožku, slezinu, srdce, vlasy. Pomáha pri astme a posilňuje nervový systém. Predchádza nervovým záchvatom, kŕčom, závratom, epilepsii a porážke. Obrázok je ilustračný.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah