Náramok z krištáľu s anjelom
Kód: 15378Súvisiaci tovar
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovský vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
18,90 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovsky vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
14,70 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Podrobný popis
| Materiál | krištáľ, bižutérny kov |
| Farba | číra |
| Priemer | 3,9 cm |
| Šírka | 6 - 8 mm |
| Vhodné pre | ženy a deti od 5 rokov |
| Anjel | 21 x 36 mm |
| Balenie | darčekové vrecúško |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky z polodrahokamov a kabbalah |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Čakra náramok z polodrahokamov
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,70 €
Máj - lásky čas💫
Sada 6 kusov moderných ružencových perlových náramkov mix farieb
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
36,30 €
Máj - lásky čas💫
Jemný biely dámsky náramok s howlitom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,90 €
Odporúčame
Máj - lásky čas💫
Anjelský ochranný náramok s Opalitom elastický
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
13,90 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z perličiek s krížikom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
25,80 €
Máj - lásky čas💫
Anjelský náramok Kabbalah elastický biely
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
12,50 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

