Náramok Kabbalah Jaspis

Materiál: kameň Jaspis 8 mm, kožená šnúrka

Veľkosť: nastaviteľná 17 - 20 cm

Farba: Jaspis

Náramok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Jaspis neustále vyžaruje oživujúcu očistnú a ochrannú energiu. Učí nás nezištnosti a skromnosti, daruje nám súcit, trpezlivosť a posilňuje našu dobrú vôľu. Podporuje chuť k jedlu, chráni pred ťažkými snami, užíva sa pri zastavení najrôznejších krvácaní a liečbe ženských chorôb. Kladne ovplyvňuje liečbu obličiek a močového mechúra, je účinný pri chorobách vaječníkov. Pomáha pri liečení leukémie, zhubných nádorov a ako prevencia proti nim. Posilňuje pečeň a srdce, obmedzuje krvácanie a tvorbu hemoroidov, zlepšuje funkciu žalúdka a čriev. Zelený a oceánsky jaspis uvádza do rovnováhy city a myseľ. Hojí zápaly, lieči zažívací trakt a vylučovacie orgány. Podporuje imunitný systém a odstraňuje z tela toxíny. Obrázok je ilustračný.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah