Náramok z prírodného kameňa 7 čakier

Hmotnosť 20 g
Priemer kameňov 6 mm
Priemer náramku 5,5 cm

Náramok je elastický, vhodný pre tenké aj hrubé zápästie.

Kombinácia siedmych polodrahokamov, pre každú čakru jeden. Elastický náramok obsahuje 7 malých čakra guličiek s priemerom 4 mm a matné guličky s priemerom 6 mm. Odporúča sa nosiť na receptívnej ruke (pre pravákov ľavá), ak chceme jeho duševné účinky vidieť na sebe a na projektívnej ruke (pre pravákov pravá) ak ním chceme po duševnej stránke pomôcť ľuďom v našom okolí.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah