Náramok ónyx

Materiál: Ónyx, koža

Veľkosť: nastaviteľná 17 - 20 cm

Farba: Ónyx

Náramok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Ónyx je ochranný kameň proti negatívnym vplyvom. Chráni nás pred čiernou mágiou, či zakliatím. Posilňuje našu intuíciu a tak uľahčuje prístup do nášho podvedomia. Podporuje našu disciplínu, poriadok a nalaďuje nás k vážnemu postoju k životu. Dodáva silu a stabilitu a to prenáša do našich vnútorných orgánov. Posilňuje naše ego a dá nám silu a odolnosť voči zarpulitosti. Ónyx stimuluje logické a analytické myslenie. Podporuje vnútornú koncentráciu a pokoru. Odbúrava blokády a očisťuje. Chráni pred ťažkými chorobami a nešťastím. Lieči kožné plesne, vyrážky a spálenie slnkom. Zlepšuje sluch a lieči ochorenie vnútorného ucha. Podporuje funkciu senzoriky a motoriky. Obrázok je ilustračný.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah