Opalitový náramok s bielym strapcom
Kód: 15357Súvisiaci tovar
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Máj - lásky čas💫
Náramok z chirurgickej ocele kráľovsky vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
14,70 €
Podrobný popis
| Materiál | synt. opalit, bavlna |
| Farba | biela, svetlo-modrá |
| Priemer | 52 mm |
| Šírka | 6 mm |
| Vhodné pre | Ženy |
| Strapec | 41 mm |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky z polodrahokamov a kabbalah |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Moderný a krásny anjelský náramok elastický nastaviteľný s anjelom dievčenský náramok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
12,90 €
Máj - lásky čas💫
Náramok hematit 10 mm hematitové guličky kombinované platničkami
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
11,35 €
Máj - lásky čas💫
Ružový anjelský náramok s ruženínom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
13,95 €
Máj - lásky čas💫
Kabbalah náramok s mušličkami a nápisom LOVE nastaviteľný
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,99 €
Máj - lásky čas💫
Kabbalah náramok čakra z polodrahokamov
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
16,99 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

