Tyrkys

21.9.2021

Dĺžka nastaviteľná: 17 - 20 cm

Priemer kameňa: 0,8 cm

TYRKYS: čistí a lieči, ochraňuje pred psychickým útokom i pred vplyvmi znečisteného prostredia, čím podporuje dlhovekosť. Upokojuje myseľ, vyvažuje extrémne výkyvy nálad, vzpružuje pri vyčerpaní. Ochraňuje pred prílišnou precitlivenosťou na vonkajšie vplyvy. Pomáha regenerovať poškodené väzivo, zlepšuje zásobovanie svalstva živinami, zmierňuje bolesti hlavy, uší a zubov. Pomáha liečiť problémy so zrakom. Zvyšuje ohybnosť a obratnosť končatín, zlepšuje pohyblivosť v prípade artritídy, pomáha pri strate rovnováhy následkom sklerózy multiplex alebo obrny a pomáha potlačiť začínajúce epileptické záchvaty alebo detské kŕče. Detoxikuje a pôsobí protizápalovo.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah