Pánsky masívny náramok synt. koža

Neohodnotené
Čierny pánsky masívny náramok zo synt. kože
24.9.2021

Materiál Chirurgická oceľ, synt. koža
Farba Čierna, strieborná
Rozmery náramku 200 x 12 mm
Povrchová úprava Áno
Vzor Fashion
Zapínanie Magnetické
Balenie Darčekové balenie grátis

Náramok je vyrobený z vysokokvalitnej leštenej chirurgickej ocele. Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení, ktoré je k náramku grátis. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Koža a oceľ