Retiazka a náramok - Kráľovský vzor 6

Hrúbka /šírka/ 6 mm
Povrchová úprava Áno
Balenie Darčekové vrecúško

Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v darčekovom vrecúšku. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele