Perlový náramok biely so Swarovski Crystals

11.8.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Farbabiela (viď obrázok)

Zapínanie: náramok je navliekací

Veľkosť: nastaviteľná, prispôsobi sa, perličky 10 mm

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, hmotnosť 23 g

Šperk je v precíznom prevedení. V skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Ručne vyrábaný šperk. Tento produkt je dodávaný s certifikátom, zabalený v darčekovej krabičke Evolution Group.

Elegantný dámsky perličkový náramok. Obľúbený okrúhly tvar v dokonalej farebnej harmónií. Tento model ťa dostane. Jeho majiteľka bude nádherná. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Do náramku nie je pridaný nikel a preto je tento produkt vhodný aj pre alergikov. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náramok je štandardne dodávaný v darčekovom balení pre šperky  Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náramky