Exkluzívne náušnice SWI crystal 18 mm Ag 925/1000 - 1,5 g

Ag 925/1000

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

Farba: Crystal AB, zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Materiál: striebro 925/1000 Ag 1,6g, Swarovski Crystals

Veľkosť: kryštál 18 x 18 mm, dĺžka náušnice 36 mm

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach.

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Elegantné dámske náušnice vyhotovené v kombinácií s farebnými krištáľmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice štandardne dodávame v darčekových baleniach pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Náušnice