Exkluzívne náušnice SWI crystal 1930

1 hodnotenie
€19,99
3.8.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac! Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, Striebro 925 ošetrené ródiom Veľkosť: Kryštál 18 mm Farba:  Aqua AB Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.     Exkluzívne náušnice z novej kolekcie. Náušnice sú vyhotovené v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.    Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS   NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"