Náušnice SWI crystal 187

Ag 925/1000 Rh

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Made with Swarovski Crystals

+ Certifikát + darčeková krabička

Farba: Crystal AB - rôznofarebné, dúhové odlesky

Zapínanie: bezpečnostné, zaklapávacie

Veľkosť
: krištálik 12 mm, celá náušnica má výšku 22 mm

Materiál: striebro 925/1000 Rh - Ag 1,4 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v precíznom prevedení. V skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Tento produkt je dodávaný s certifikátom, zabalený v darčekovej krabičke MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

Moderné elegantné strieborné náušnice. Náušnice sú vyhotovené v kombinácií s krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Ich pestrosť je očarujúca, na svetle sa nádherné ligocú. Tento model ťa dostane. Jeho majiteľka bude nádherná. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Do náušníc nie je pridaný nikel a preto je tento produkt vhodný aj pre alergikov. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - TMR

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náušnice