Strieborné náušnice so Swarovski crystals 6215

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

Farba: Crystal AB - dúhový efekt

Veľkosť kryštálu: 18 mm, dĺžka náušnice 38 mm, hmotnosť Ag 2g Rh

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Elegantné náušnice vyhotovené v kombinácií s farebnými krištáľmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Exkluzívny kúsok, zaručene vyčarí úsmev :).

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Náušnice