Strieborné náušnice SWAROVSKI ELEMENTS 6228

Akcia VÝPREDAJ
€24,99
5.8.2021

Garantujeme Vám originalitu a pravosť šperku!

Farba: Heliotrope, zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Materiál: SWAROVSKI LEMENTS, striebro 925, ródiované

Veľkosť kryštálu: 14 mm, dĺžka náušnice 37 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Náušnice sú vyhotovené v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Náušnice