Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Figaro 6
Kód: 8667Súvisiaci tovar
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
24,60 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele retiazka 60 cm, náramok 20 cm, hrúbka 7 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
23,90 €
Masívny strieborno-čierny set 10 z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
55 €
Doplnené
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele Elix 6mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
26,90 €
Máj - lásky čas💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 10 mm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
36,80 €
Máj - lásky čas💫
Súprava z chirurgickej ocele náhrdelník na krk a retiazka na ruku
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
26,90 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Zlatá |
| Dĺžka retiazky | 65 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 5,7 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v darčekovom vrecúšku. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Máj - lásky čas💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Máj - lásky čas💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

