Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Figaro 7
Kód: 11801Súvisiaci tovar
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele - kráľovský vzor 4
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
28,50 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Súprava z chirurgickej ocele OM 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
17,49 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Pánska retiazka a náramok z chir. ocele Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
27,90 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele VE3
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
14,80 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
25,60 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele 60-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
25,50 €
Podrobný popis
| Materiál | Cchirurgická oceľ |
| Farba | Oceľovo-strieborná |
| Dĺžka retiazky | 55 cm |
| Dĺžka náramku | 20,5 cm |
| Hrúbka /šírka/ | 7 mm |
| Povrch. úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Objednajte si ešte dnes jedinečnú retiazku s náramkom. Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
Náramok hadia koža z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
45,80 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Náramok z chirurgickej ocele s krížom
Skladom
(2 ks)
36,50 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

