Náramky pre dvojice v prevedení "Her Beast" a "His Beauty"

gs885 1
24.9.2021

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Zodpovedajúca obrázku
Šírka pozri obrázok
Povrchová úprava Áno
Dĺžka náramku  pánsky 18 - 21, dámsky 16 - 19 cm
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky so štýlovým vzorom a nápisom "Her Beast" a "His Beauty". Originálny darček pre zamilované dvojice. Objednajte si ešte dnes 2 náramky za 1 cenu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pre páry