Náramky pre zaľúbených Real Love 2ks

Dĺžka náramku  Dámsky 16 - 20 cm, pánsky 19 - 24 cm
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Originálny darček pre zaľúbených. Náramky s nápisom  "Real Love". Objednajte si ešte dnes 2 náramky za 1 cenu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Objednajte ešte dnes do 14:00 hod. a zajtra ich máte doma / doručujeme po - pia.

Kategória: Pre páry