Partnerské náramky pre dvojice s nápisom "I love you"

• 1 z 3

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €33,98
Ušetríte €10,68 (–31 %)
€23,30
Kód tovaru 7434
Kategória Pre páry
Záruka 2 roky

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Zodpovedajúca obrázku
Šírka 45 mm a 50 mm
Povrchová úprava Áno
Dĺžka náramku  nastaviteľná
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky s nápisom "I love you" zdobené zirkónom. Dĺžka náramkov je nastaviteľná, pánsky 19 až 23 cm, dámsky 16 až 19,5 cm. Objednajte si ešte dnes 2 náramky za 1 cenu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Podobný produkt

B Avatar autora Super 19.6.2018 23:33
Veľká spokojnosť. Ako darček mali náramky veľký úspech. Sú veľmi pekné a presne ako na obrázku. Rýchle doručenie. Vrelo odporúčam ako darček pre seba a drahú polovičku.
Odpovedať
B Avatar autora Super 19.6.2018 23:33